Sākums » Pirts komplekss

Pirts komplekss

Mēs piedāvājam SPA baseinu ar hidromasāžu, saunu, divas atpūtas telpas un banketa zāli. Pērtuvē – krāsu terapija ar relaksējošu mūziku. Īpašu tonusu un veselīguma devu variet uzņemt, izbaudot pirts īpašo pēršanās rituālu. Pirtnieks profesionāli palīdzēs Jums nopērties, kā arī tūlīt pat veiks ledus masāžu. Strādājot ar mūsu pašu dabas produktiem – medu, augu eļļām un pirts slotām, noņems sagurumu, depresiju, spirdzinās Jūsu miesu un dvēseli.

Sauna sniedz labsajūtu un uzlabo veselību. Desmit līdz divdesmit minūtes pavadītās saunā, sirds kļūst stiprāka par 50% līdz 75%. Tā rada tādus pašus rezultātus kā fiziskas nodarbības.

Spēks, ko gūst sirds saunā, ir ekvivalents spēkam, ko tā gūst pēc mundras pastaigas. Pēc veselīgas atslābināšanās saunā miesa un gars atdzimst un enerģija atjaunojas dubulti. Aromaterapija maigi un intensīvi iedarbojas uz sajūtām un visu organismu. Attīrīšanās un atslābināšanās saunā lieliski sagatavo ķermeni masāžām.

Jūs varat rezervēt saunu sev vai saviem draugiem (līdz 6 cilvēkiem) jūsu rīcībā SPA baseins, sauna, banketa zāle un divas atpūtas telpas. Minimālai apmeklējuma laiks 2 stundas.

 

2.50 EUR

Dvieļu noma

 

4.50 EUR

Halātu noma

Pirtnieka pakalpojumi                                          1 st. (1 pers.) 40 EUR